Przemysł

Wykorzystanie wideokonferencji w sektorze rządowym

By 12 marca 2020 No Comments

Wideokonferencje a systemy teleobecności zmieniają sposób, w jaki komunikują się agencje rządowe i centralne. Agencje rządowe wszystkich typów wykorzystują tę najbardziej zaawansowaną technologię w celu zwiększenia wydajności, zmniejszenia kosztów podróży i spełnienia inicjatyw przyjaznych dla środowiska. Systemy te tworzą wirtualne spotkania, które są tak realistyczne, że uczestnicy mają wrażenie, że znajdują się w tym samym pokoju, nawet jeśli znajdują się w różnych obszarach geograficznych, z dala od dowolnego miejsca.

Potrzeba dotarcia do miejsca spotkania z różnych lokalizacji geograficznych nie jest konieczna, jeśli agencje te korzystają z najbardziej zaawansowanych technologii komunikacji wideo. Konieczność podróży pracowników rządowych na spotkania jest zmniejszona, co pomaga zaoszczędzić czas i koszty podróży, hoteli i emisji dwutlenku węgla.

Komunikacja rządowa na szczeblu centralnym i stanowym: System wideokonferencji lub teleobecności umożliwia agencjom wydajniejszą pracę w celu poprawy gotowości i reakcji, szybkiego dostarczania, podejmowania szybkich decyzji i obniżania kosztów dzięki współpracy w czasie rzeczywistym. Wszystko to pomoże zwiększyć wydajność oraz wzrost i rozwój. Wydziały administracyjne, szkoleniowe i obronne władz centralnych, stanowych i lokalnych mogą korzystać z tych technologii każdego dnia w niezliczonych aplikacjach. Pomoże to w szybkiej wymianie informacji i podejmowaniu świadomych decyzji we właściwym czasie.

Sprawiedliwość i korekty: Proces prawny można przyspieszyć, usprawnić i zabezpieczyć za pomocą systemu komunikacji wideo. Pomaga zmniejszyć koszty transportu i zagrożenia bezpieczeństwa dla więźniów i ochroniarzy. Pomaga w szybkim osądzaniu, a także oferuje możliwości rozwiązania nierozstrzygniętych spraw.

Popraw relacje z agencjami: Rozwiązania pomagają poprawić koordynację, budować znajomość i budować zaufanie w relacjach między agencjami z osobistą komunikacją i sprawiają, że rozmowa jest bardziej interaktywna. Daj ludziom możliwość skontaktowania się z urzędnikami państwowymi w celu uzyskania większej wiedzy.

Komunikacja między agencjami: Rozwiązania do komunikacji wideo mogą pomóc agencjom zlokalizowanym w różnych lokalizacjach w całym kraju.

Wspólne planowanie: jeśli chodzi o planowanie z udziałem osób z różnych regionów geograficznych, wideokonferencje działają dobrze, gdy członkowie konferencji szybko reagują na podjęcie właściwej decyzji.

Koordynacja i współpraca między wieloma organizacjami: Korzystanie z wideokonferencji ułatwia koordynację z różnymi organizacjami i działami w sektorze rządowym w celu zorganizowania ogólnokrajowego lub scentralizowanego programu, ponieważ opinie i pomysły organizacji są szybko podejmowane w celu łatwego podejmowania decyzji Zadanie

Oto niektóre z niewielu ważnych punktów, które można przeprowadzić szybko i łatwo za pomocą wideokonferencji.

Szkolenie i dalsza edukacja:

Ciągłość działania

Bezpieczna i szybka komunikacja

Programy kontaktowe dla obywateli i społeczności